Wybieramy konto osobiste

Większość z nas nigdy nie zastanawiała się nad tym, czym różni się idealne konto w banku od beznadziejnego i do której kategorii należy nasze. Oczywiście, zanim je założyliśmy, zapewne zasięgnęliśmy porady znajomego albo eksperta, ewentualnie znaleźliśmy mniej lub bardziej wiarygodny ranking w Internecie, ale przecież od tamtej pory minęło wiele czasu, więc i oferty dostępne na rynku znacznie się zmieniły.


	4576687797_afb9c3a0e6

Z pewnością warto sprawdzić, czy nasze konto osobiste jest nadal produktem konkurencyjnym. Jeśli nie, w wyborze nowego banku warto kierować się jasno określonymi zasadami, dogłębnie analizować oferty i pytać  o wszystko, co przychodzi nam do głowy.

Na pewno warto zwrócić uwagę na prostotę obsługi i łatwy dostęp przez Internet. Ważną rzeczą jest brak opłat za prowadzenie konta i przelewy, a także wypłaty z bankomatów. Dobrze, jeśli wraz z kontem osobistym dostaniemy dobrze oprocentowane konto oszczędnościowe albo możliwość założenia lokaty jednodniowej.

To tylko niektóre wskazówki, które warto wziąć pod uwagę przy wyborze oferty dla siebie, w Internecie bez problemu możemy znaleźć o wiele więcej informacji na ten i inne, związane z finansami, tematy.