Wybieramy konto osobiste

Nie da się dziś ani pracować, ani normalnie żyć bez rachunku bankowości osobistej i nic dziwnego, że prawie wszyscy konta w bankach mają. Dziwi natomiast fakt, że większość osób trzyma wszystkie swoje oszczędności na w tym banku, w którym założyli swoje pierwsze konto. I od tamtego czasu nie zmienili nic.


	6355360253_30e095425d

Dziwi nie dlatego, że zmiany są dobre albo wygodne. Klucz w tym, że rynek, szczególnie tak dynamiczny, jak finansowy, zmienia się niezwykle szybko i nawet jeżeli nasze konto osobiste było najlepszym możliwym wyborem lat temu pięć, teraz z dużym prawdopodobieństwem jest zupełnie odwrotnie.

Warto więc zastanowić się, czy nasze konto w banku jest jeszcze ofertą konkurencyjną i być może coś zmienić. Na co zwrócić uwagę? Przede wszystkim na koszty i opłaty, które powinny być jak najniższe. Dobrze, jeśli do konta może zostać dołączona lokata lub konto oszczędnościowe. Przyda się też wygodny dostęp do konta przez Internet i darmowe przelewy. Oczywiście, każdy ma swoje osobiste preferencje i wiele zależy od osoby, także wybór należy do Ciebie, możesz jednak z powodzeniem kierować się rankingami z Internetu.