Własna firma. Jak ją założyć?

Własna firma to ogromne wyzwanie i nic dziwnego, że tak mało osób się na taki krok decyduje. Niemniej jednak, prowadzenie działalności gospodarczej jeszcze nigdy w historii świata nie było tak proste, jak dziś. W rzeczy samej, nawet pomimo wszechobecnej konkurencji, każdy może dzisiaj rywalizować z najlepszymi, a założenie firmy to tylko kwestia kilku papierków.


	6355360253_30e095425d

Co prawda „jedno okienko” nadal pozostało wyborczą mrzonką, okazuje się jednak że wizyty w urzędach wcale nie przeciągają się w nieskończoność i jeżeli tylko przygotujemy sobie odpowiedni plan, aby kolejne instytucje odwiedzać w odpowiedniej kolejności, nasza firma już w ciągu trzech tygodni może zaistnieć na rynku.

Co ciekawe, samo założenie firmy kosztuje bardzo niewiele, a większość wniosków składamy bezpłatnie. Opłaty pojawiają się dopiero kiedy zaczynamy realną działalność, co mimo wszystko jest nadal ogromną niedogodnością. Jednak znowu, jeśli mamy sprawny plan, wszystkie trudności da się przełamać. Własna firma, to nie tylko forma zarabiania pieniędzy, ale też wielkie marzenie, życzę Ci więc powodzenia w jego realizowaniu.