Wakacje na kredyt

Wiele jest marzeń i życzeń, na które nigdy nie będzie nas stać. Jedni pragną pobudować sobie nowy dom, kupić mieszkanie lub stworzyć w swojej posiadłości ogromny angielski ogród, inni chcą wiecznie podróżować, wylegiwać się na plaży i pić białe wino.


	143114447_50b007fff9

Pieniędzy jest jednak zawsze zbyt mało, bo nawet małe marzenia, można realizować z większym rozmachem i ciekawiej, trzeba tylko skądś wziąć na to pieniądze. Idealnym rozwiązaniem byłaby oczywiście wygrana na loterii, z przyczyn technicznych taką możliwość powinniśmy jednak odrzucić.

Co nam więc zostaje? Jeśli nie jesteśmy finansowymi magnatami i nie specjalnie znamy się na inwestowaniu, nie mówiąc już o budowaniu od podstaw sprawnie działającej firmy, dość dobrą, aczkolwiek nieco kontrowersyjną drogą do realizacji planów, są kredyty. Bo chociaż pożyczanie pieniędzy, czy to w formie chwilówki, czy od znajomych, jest wyzwaniem i ryzykiem, czasem warto wziąć kredyt, bo nawet kupione na raty wakacje, mogą przywrócić nam energię i wiarę, że stać nas na więcej. Kto wie, być może tak właśnie zacznie się Twoja wielka kariera, która uczyni Cię osobą nie tyle zamożną, co szczęśliwą?