Skuteczna reklama wideo

Przyznajmy szczerze, że większość reklam wideo, to wybitnie agresywne, a często wyraźnie beznadziejne próby zwrócenia uwagi potencjalnego klienta na produkt, który absolutnie niczym szczególnym się nie wyróżnia.


	6355360253_30e095425d

Reklama taka, najlepiej widoczna jest w telewizji, gdzie zobaczyć możemy istny korowód proszków do prania i szczoteczek do zębów, z których każda jest promowana w dokładnie ten sam sposób. Jeżeli chcemy, aby nasza reklama wideo odniosła sukces i przyniosła wymierne efekty, musimy zrobić ją z głową.

Przede wszystkim, warto pamiętać o tym, aby reklama była kreatywna. Dość już tych uśmiechniętych, szczupłych kobiet, prezentujących żele do kąpieli! Wykorzystajmy ich popularność przeciwko nim i stwórzmy coś oryginalnego. Warto rozważyć przede wszystkim rezygnację z aktorów, na rzecz animacji, która jest to prawda bardziej wymagająca, sprawia jednak o wiele lepsze wrażenie.

Wystarczy przypomnieć sobie Kota w butach i jego oczy ze Shreka. Czy taka postać w spocie wideo nie zrobi wrażenia na odbiorcach? Pamiętaj więc, że reklama musi być przede wszystkim ciekawa, tylko wtedy może być skuteczna.