Reklamy wideo w sieci

Dziś, kiedy żyjemy w świecie pełnym promocji i agresywnych reklam, coraz trudniej jest świadomie zwrócić uwagę na konkretny filmik, nawet jeśli jest niezwykle ciekawy. Agencje reklamowe muszą więc uciekać się do bardzo brutalnych zagrań, serując nam ogromne wyskakujące okna, głośną muzykę i mocne słowa.


	4576687797_afb9c3a0e6

Prawda jest taka, że reklamy wideo są jak na razie w internecie rzadkością. Jest tak prawdopodobnie dlatego, że ludzie dosłownie denerwują się, kiedy je oglądają, ich umysły z założenia więc źle kojarzą dane produkty i odrzucają je, co nie jest bynajmniej założeniem producentów. Z drugiej strony, możemy spodziewać się, że reklamy wideo z czasem będą stawały się coraz bardziej powszechne, podobnie jak w telewizji.

Niestety, wszystkie rynki na świecie stają się z dnia na dzień coraz bardziej konkurencyjne, oczywiste jest więc, że reklam będzie coraz więcej, a my nie mamy zbyt wielu możliwości obronienia się przed nimi. Niemniej, zawsze warto próbować i nie poddawać się manipulacji, która ma nami zawładnąć.