Reklama musi być pomysłowa!

Dobra reklama wcale nie musi wisieć w centrum miasta, ani zajmować połowy ekranu internauty, który czyta akurat artykuł na jednym z portali internetowych. Nie o to przecież chodzi, aby się wszystkim pokazać, tylko o to, by jak najwięcej osób do siebie przekonać.


	5454805481_2992ab259e

Zamiast wydawać pieniądze na promowanie się przez milionami telewidzów, lepiej wobec tego rozważyć wykorzystanie swojej kreatywności i pomysłowości. Idealna reklama, to taka, która przekona 100 % osób, którym zostanie pokazana. Wiadomo, że jest to nie możliwe, powinniśmy jednak do tego dążyć.

Przede wszystkim, warto wykorzystać swoją kreatywność, stworzyć ciekawy scenariusz lub hasło, które sprawi, że reklama będzie zwracać na siebie uwagę. Doskonale widać to wśród telewizyjnych reklam wideo, z których większość jest do siebie łudząco podobna, co jakiś czas jednak pojawia się perełka, która jest nawet ciekawsza od filmu, który przerywa.

Pamiętajmy więc, że reklama nie musi być ani masowa, ani droga. Ważne, by była skuteczna, a najlepiej to osiągnąć, przełamując kolejne schematy i wprowadzając w życie coraz to nowe pomysły, inne od wszystkich.