Połącz wiele pożyczek w jedną i płać mniej

Już samo słowo kredyt wywołuje w większości z nas złe skojarzenia, powiązane z zależnością od banku i obowiązkiem regularnego płacenia, za którym idą wyrzeczenia nie tylko związane z marzeniami, ale też te codzienne.


	3660224332_8478705da7

Mimo to, bardzo wiele osób decyduje się na kredyty i pożyczki, jako rozwiązania rozmaitych problemów i drogi do realizacji różnego rodzaju celów i większość z nas, nawet po uwzględnieniu przeciwności losu i przykrych sytuacji, jest ze swojego wybory jeśli nie zadowolona, to nim usatysfakcjonowana.

Niestety, cześć z nas nie ma tyle szczęścia, mnożą się trudności, komplikacje i problemy, które powodują narastanie długów, do których dochodzą jeszcze karne odsetki od kredytu lub pożyczki. Jeśli jest to mała chwilówka, można zapożyczyć się u znajomych, jeżeli jednak problem jest większy, warto rozważyć kredyt konsolidacyjny.

Czyli połączyć większość lub wszystkie zwoje zobowiązania  w jedno i rozciągnąć raty na dłuższy okres czasu, zyskując przy tym na ich wysokości. Jest to niezłe rozwiązanie, zwłaszcza jeśli grozi nam tak zwana spirala zadłużenia, z której bez dużej dozy szczęścia, wyjść się praktycznie nie da.