Jak wygląda praca freelancera?

Wielu z nas marzy o pracy w domu, pełnej wolnego czasu i dowolności, w której nikt nie stoi nam nad głową i nie wykrzykuje, że za pół godziny musimy skończyć projekt i zająć się następnym. Nawet ci, którzy zdają sobie sprawę z tego, że praca przez internet wcale nie wygląda tak różowo, nadal nie przestają jej pragnąć. Jednak, jak to wygląda w rzeczywistości?


	6355360253_30e095425d

Przede wszystkim, wbrew pozorom, nadal istnieje ten ktoś, kto stoi nam nad głową, a w tym przypadku krzyczy jeszcze głośniej, niż szef w firmie tradycyjnej, zwłaszcza dlatego, że taka praca niemal zawsze kończy się wykonywaniem zleceń w ostatniej chwili.

Niemniej jednak, żadne wady nie potrafią przyćmić zalet takiego zajęcia. Przecież praca, w której sami wybieramy sobie godziny zajęć i miejsce, jest wręcz spełnieniem najskrytszych marzeń tych, którzy mają już serdecznie dosyć dojeżdżania każdego ranka do centrum.

Praca freelancera jest z pewnością inna, a przez to o wiele ciekawsza, niż tradycyjny etat, niemniej jednak nie jest to praca dla każdego wymaga bowiem ogromnej dawki samodyscypliny i umiejętności skutecznego motywowania się do działania.