Jak pozycjonować własne strony?

Biznes w Internecie, to marzenie wielu z nas. Zresztą, cała wizja zarabiania przez Internet robi ostatnimi czasy furorę, zwłaszcza że taka praca kojarzy się nie tylko z wysokimi dochodami, ale też z niezależnością finansową i dowolnością w wyborze miejsca pracy.


	5454805481_2992ab259e

Abstrahując od tego, czy praca w Internecie jest najlepszą możliwą formą zatrudnienia, prowadzenie stron internetowych i blogów może być również traktowane jako dochodowe hobby. Nasze, nawet nieprofesjonalnie prowadzone witryny, potrzebują jednak reklamy i promocji.

Tutaj zaczyna się pozycjonowanie, czyli najprostsza forma reklamy w Internecie. Pozycjonowanie polega z grubsza na współistnieniu dwóch procesów: optymalizacji i linkowania. Pozycjonowanie własnych stron internetowych, polega przede wszystkim na optymalizacji i linkowaniu do nich ze wszystkich możliwych źródeł, a więc z katalogów stron oraz katalogów artykułów.

Każdemu, komu nudzi się wieczorne siedzenie przed telewizorem, serdecznie polecam zarówno blogowanie, jak i pozycjonowanie swoich blogów, tudzież innych witryn internetowych, co jest nie tylko przyjemne, ale potrafi przynosić całkiem ładne sumy.