Jak obracać pieniądze w sieci?

Reklamy banków widujemy dzień w dzień we wszystkich możliwych mediach i na wszystkich możliwych kanałach, co zasadniczo utrudnia tak zwaną wybiórczą ignorancję wobec reklam. Są po prostu zbyt natarczywe, żeby ich nie zauważyć.


	5454805481_2992ab259e

Jednak, poza wierzchnią warstwą wielkich korporacji, które stać na ogromne kampanie reklamowe, kryje się całe morze małych i średnich firm sektora finansowego, które również bardzo chętnie zaopiekują się naszymi oszczędnościami, zrobią to z uśmiechem, rzetelnie i z korzyścią dla klienta.

Większość z nich, co nie powinno być zaskoczeniem, działa w Internecie, korzystając w ten sposób z ogromnego przywileju, czyli ograniczenia kosztów działalności. Nie muszą one przecież płacić pracownikom lokalnych oddziałów, ani za wynajem lokalu czy z tytułu podatku od nieruchomości.

Firmy te oferują lokaty, konta oszczędnościowe oraz zazwyczaj darmowe konto osobiste, nawet z prezentem, mają bowiem inną strategię marketingową, niż banki naziemne. W Internecie można także zaciągnąć kredyt lub pożyczkę, w szczególności chwilówkę. Co tu dużo mówić, w sieci można zrobić z pieniędzmi wszystko, trzeba jednak pamiętać o bezpieczeństwie.