Gdzie jest wiedza w internecie?

Wydawałoby się, że w gospodarce opartej na informacji, wiedzę możemy znaleźć wszędzie. Również z własnego doświadczenia wiemy, że w internecie jest dosłownie wszystko, co kiedykolwiek powstało, a informacja przede wszystkim. Nie od dziś jednak wiadomo, że równie dobrze jak na wiedzy, zarabia się na dezinformacji, czyli wykorzystywaniu niewiedzy.


	143114447_50b007fff9

Między innymi dlatego internet pełny jest bzdur, a żeby ich unikać, trzeba przede wszystkim znaleźć wiarygodne źródła informacji. Jednym z nich są bez wątpienia szkolenia, które najczęściej prowadzone są przez wykwalifikowane osoby, zazwyczaj z doświadczeniem w branży.

Takie podejście pozwala nam nie tylko uniknąć fałszu i niewiarygodnych informacji, ale też przekazać nam konkretną i wartościową wiedzę. Co więcej, takie szkolenia, zwłaszcza przeprowadzane przez internet, mają to do siebie, że pozwalają nam poznać nowych ludzi.

Jeżeli chcieć jednym zdaniem podsumować pytanie o wiedzę w internecie, można by rzec, że jest ona wszędzie, ale zawsze trzeba ją weryfikować, dlatego właśnie szkolenia stały się ostatnimi czasy tak popularne, wartościowe i potrzebne.