Cała prawda o pracy przez internet

Marzenia, takie jak dochód pasywny, czy też zarabianie niezależne od nakładu pracy, spełniają się raczej rzadko, co nie zmienia faktu, że niektórym z nas czasem się udaje i wtedy wszyscy tej osobie zazdroszczą. Dla wielu z nas takim nie spełnionym marzeniem jest praca w domu, która co prawda nie wygląda wcale tak różowo, jednak przez wielu jest tak właśnie postrzegana.


	4189301060_b97514bca5

Dziwne, że tak często chcemy robić to, co akurat nie jest nam dane. Budowlańcy chcą pracować za biurkiem, a sprzedawcy w banku, nie inaczej wygląda praca w domu, zwłaszcza przez internet. Tak właśnie pracować chce wielu z nas, zwłaszcza Ci, którzy nigdy nie mieli takiej okazji.

Niestety, praca przez internet wcale nie jest tak piękna, jakby się wydawało. Za wolność i niezależność płaci się bezpieczeństwem i stresem, a brak szefa jest skutecznie rekompensowany przez napięty kalendarz i goniące terminy.

Tak, czy owak, praca przez internet dalej jest w cenie, zwłaszcza dlatego, że może być wykonywana z dowolnego miejsca. Między innymi dlatego tak wielu z nas chce zarabiać w internecie, pisząc blogi, czy też tworząc zarabiające strony internetowe.